Ferie w Teatrze Starym 2020

Szanowni Państwo,

ponieważ pozostały nam ostatnie wolne miejsca na warsztaty teatralne w ramach projektu "Ferie w Teatrze", postanowiliśmy przedłużyć termin przyjmowania zgłoszeń do 6 stycznia.

 

Zapraszamy na Ferie w Teatrze Starym - warsztaty teatralne zakończone pokazem spektaklu “Dzień totalnej porażki, czyli co się zdarzyło 25 stycznia”.

Zapisy: od 21.11.2019 do 06.01.2020
Informacje o zakwalifikowanych uczestnikach: 9 stycznia 2020.

Uczestnicy:
20 licealistów w wieku 15-19 lat

Koszt: 250 zł za osobę

Celem warsztatów jest zdobycie przez uczestników doświadczenia aktorskiego, scenograficznego, choreograficznego, wokalnego, inspicjenckiego oraz umiejętności pracy w grupie.
Składające się z czterech jednoaktówek przedstawienie nawiązujące do różnych wydarzeń, które miały miejsce 25 stycznia, będzie także przewodnikiem po najróżniejszych konwencjach teatralnych obowiązujących na współczesnych scenach. Wszystkie role w spektaklu będą równe, każdy z uczestników przejdzie kurs pisania scen dramatycznych i konstruowania scenariusza widowiska teatralnego. Praca nad przedstawieniem będzie także nietypową lekcją historii i obyczaju, poznawaniem realiów życia w Polsce i na świecie w wybranych okresach XX i XXI wieku. Uczestnicy zbadają nieznane okoliczności z życia postaci historycznych, które będą bohaterami lubelskiego spektaklu.
Łukasz Drewniak


Prowadzący:
Reżyseria – Michał Zgiet
Dramaturgia - Łukasz Drewniak
Scenografia i kostiumy – Barbara Wołosiuk
Muzyka – Piotr Selim
Choreografia – Wojciech Kaproń

 

szczegóły dotyczące zapisów, wymagane zgody i formularze>>> http://bit.ly/2OIlKzP

Przedłużamy termin przyjmowania zgłoszeń do 6.01.2020. Ostatnie wolne miejsca czekają!

Celem warsztatów jest zdobycie przez uczestników doświadczenia aktorskiego, scenograficznego, choreograficznego, wokalnego, inspicjenckiego oraz umiejętności pracy w grupie.