Kontakt

Teatr Stary w Lublinie
ul. Jezuicka 18
20-113 Lublin
tel: 81 466 59 25
info@teatrstary.eu

KASA TEATRU

tel: 81 466 59 25 / 663 111 243

info@teatrstary.eu

NIP: 9462622479

nr konta: 15 1240 1503 1111 0010 3884 5401

Godziny pracy kasy:

poniedziałek 10:00 - 16:00
wtorek         10:00 - 18:00
środa           10:00 - 18:00
czwartek      10:00 - 16:00
piątek          10:00 - 18:00
oraz na godzinę przed wydarzeniem.

Wejście do kasy od ulicy Dominikańskiej.


W sprawach dotyczących jubileuszu 200-lecia Teatru Starego prosimy o kontakt pod numerem tel. 603 110 698 lub na adres jubileusz@teatrstary.eu

Uprzejmie informujemy, że wszelka rezerwacja biletów wymaga podania imienia, nazwiska oraz numeru telefonu, które będą przetwarzane przez teatr w celu realizacji zakupu biletów. Szczegółowe informacje znajdziecie Państwo w regulaminie sprzedaży dostępnym na naszej stronie (https://www.teatrstary.eu/regulamin-sprzedazy.html) oraz w kasie teatru.
Jeśli nie wyrażają Państwo zgody na przetwarzanie tych danych osobowych, zapraszamy do bezpośredniego zakupu biletów w kasie teatru.

 

Dyrektor Teatru Starego:
Karolina Rozwód
tel. 81 466 59 25 wew. 12
tel. 603 115 099
krozwod@teatrstary.eu

Specjalista ds. Administracji
Koordynator ds. Zdrowotnych

Marta Pyś
tel. 81 466 59 25 wew. 22
tel. 603 111 244
pys@teatrstary.eu

Specjalista ds. Marketingu i Promocji
Dagmara Misztal
tel. 81 466 59 25 wew. 21
tel. 694 881 732
misztal@teatrstary.eu

Dział Programowy:
tel. 81 466 59 25 wew. 51, 52

/ Agata Usidus-Staręga – teatr: usidus@teatrstary.eu, tel. 603 110 698
/ Karolina Mazur – muzyka: mazur@teatrstary.eu, tel. 603 115 096
/ Izabela Zin-Depta - kino, wolontariat, zwiedzanie, MET: zin@teatrstary.eu, tel. 535 131 517
/ Anna Hawryluk – program dziecięcy, cykl „Bitwa o kulturę” i „Bitwa o literaturę”: hawryluk@teatrstary.eu, tel. 882 791 551
/ Michał Kołosiński – cykl „Bitwa o kulturę” i „Bitwa o literaturę”: kolosinski@teatrstary.eu,  tel. 663 111 251
/ Iwona Mariańska-Księżniak – projekty specjalne, koordynator dostępności: marianska@teatrstary.eu, tel. 663 111 413

ZWIEDZANIE: zwiedzanie@teatrstary.eu, tel. 81 466 59 25 wew. 51 i 52

 

Dział Techniczny:
tel. 81 466 59 25 wew. 11

/ Paweł Witek – kierownik Działu Technicznego; oświetlenie: witek@teatrstary.eu
/ Andrzej Brzyski - oświetlenie: brzyski@teatrstary.eu
/ Krzysztof Jaczyński – nagłośnienie: jaczynski@teatrstary.eu
/ Sławomir Paprzycki – multimedia, technik sceny: paprzycki@teatrstary.eu

Główna księgowa – Bożena Siuda
Kadry / płace – Agnieszka Gołąb: golab@teatrstary.eu

Strona www / Facebook / Kasa
– Dominika Dwornikiewicz
Kasa / Audiodeskrypcja - Aneta Kozyra

Jeśli informacje umieszczone na stronie Teatru Starego nie odpowiadają na wszystkie Państwa pytania, prosimy o kontakt na adres: info@teatrstary.eu