Maj w Teatrze Starym

Szanowni Państwo, Drodzy Widzowie,
w związku z zagrożeniem epidemicznym, z przyczyn niezależnych od Teatru Starego do 28 maja zostały odwołane wszystkie projekcje filmowe oraz wydarzenia dla dzieci.

Spotkania w cyklu Bitwa o kulturę/literaturę będą się odbywały w trybie online.

Natomiast udało nam się przenieść większość terminów koncertów:

- Waglewski / Fisz / Emade / z 21 kwietnia na 17 czerwca
- Dr Misio „Strach XXI Wieku z 8 maja na 21 czerwca
- Iza Połońska i Wojciech Myrczek „Nie jesteś sama” z 12 maja na 24 czerwca
- Siesta w drodze: Miroca Paris z 15 maja na 26 czerwca
- Marek Andrzejewski „Wariactwo” z 19 maja na 19 czerwca
- Krzysztof Herdzin Quartet „The Book of Secrets” z 26 maja na 9 lipca

- Marcin Januszkiewicz „Perfect Lady Pank” z 21 maja został ODWOŁANY !

- Rezerwacje ze spektaklu "Kobiety objaśniają mi świat" Teatru Nowego PROXIMA zostały przeniesione z piątku 28 maja na 29 maja na g. 20:00.
 
Zakupione bilety zachowują ważność w nowych terminach. Osoby, które chcą dokonać zwrotu na przełożone wydarzenia, uprzejmie prosimy o kontakt z kasą i dokonanie zwrotu do 31.05.2021r.

Zwroty za odwołane wydarzenia przyjmujemy do 31 maja 2021r.
- Środki za bilety zakupione w systemie on-line zostały Państwu automatycznie zwrócone na konto, z którego została pobrana należność.
 
- Zwrot należności za bilety zakupione w kasie Teatru odbędzie się za pośrednictwem poczty email (adres: info@teatrstary.eu). Do informacji o numerze konta należy załączyć skan lub zdjęcie biletu z widocznym numerem znajdującym się przy kodzie kreskowym.
Szanowni Państwo, Drodzy Widzowie,
w związku z zagrożeniem epidemicznym, z przyczyn niezależnych od Teatru Starego do 28 maja zostały odwołane wszystkie projekcje filmowe oraz wydarzenia dla dzieci. Spotkania w cyklu Bitwa o kulturę/literaturę będą się odbywały w trybie online. Natomiast udało nam się przenieść większość terminów koncertów.