Nowe wytyczne w związku z wprowadzeniem "czerwonej strefy"

Szanowni Państwo,

po wprowadzeniu tzw. „strefy czerwonej”, zostaliśmy zmuszeni do ograniczenia liczby Widzów na wszystkich wydarzeniach do 25% miejsc. Dla Teatru Starego oznacza to 28 osób na projekcjach filmowych i 41 osób na pozostałych wydarzeniach.

UWAGA Może zdarzyć się tak, że z powodu nowych regulacji, Obsługa Widowni poprosi Państwa o zajęcie innych miejsc niż te na bilecie. Wynika to z konieczności utrzymania odpowiedniego dystansu określonego w przepisach.

W razie odwołania lub zmiany terminu wydarzenia, Dział Obsługi Widowni - w miarę możliwości - będzie kontaktował się z Widzami, którzy wykupili bilety.

Wszystkich Widzów, a w szczególności tych, którzy nie pozostawili danych do kontaktu prosimy o sprawdzanie aktualnych komunikatów w zakresie obostrzeń sanitarnych, planów repertuarowych lub możliwości wykupu biletów na stronie internetowej www.teatrstary.eu (zakładka „Aktualności”) oraz na profilu Facebook.

Brak kontaktu z naszej strony oznacza, że serdecznie zapraszamy na spektakl zgodnie z datą i godziną na bilecie.

Do odwołania zamykamy możliwość rezerwacji oraz wykupu miejsc/odbioru wejściówek na wydarzenia.

Wszystkie decyzje podejmujemy na bieżąco w zależności od rozwoju sytuacji i wytycznych odpowiednich władz.

Wspólnie z Artystami dokładamy wszelkich starań by wszystkie zaplanowane wydarzenia mogły się odbyć.
Bardzo dziękujemy Państwu za zrozumienie i współpracę w tej trudnej sytuacji.

Dyrektor Karolina Rozwód i zespół Teatru Starego w Lublinie
Szanowni Państwo,

po wprowadzeniu tzw. „strefy czerwonej”, zostaliśmy zmuszeni do ograniczenia liczby Widzów na wszystkich wydarzeniach do 25% miejsc.