Nowy tytuł w jesiennym repertuarze!

23 listopada, w miejsce odwołanego spektaklu „Murzyni we Florencji" zapraszamy na sztukę „AKTORZY KOSZALIŃSCY, CZYLI KOMEDIA PROWINCJONALNA” Bałtyckiego Teatru Dramatycznego w Koszalinie.

✅ To przedstawienie inspirowane filmem Agnieszki Holland "Aktorzy prowincjonalni" z 1978r. Film nagrodzony został w Cannes w 1980 roku i do dziś jest uznawany za jeden z najważniejszych obrazów nurtu kina moralnego niepokoju.
✅ Twórcy przedstawienia nie próbują adaptować scenariusza ani szukać na siłę współczesnych analogii. Spektakl ukazujący historie aktorów, którzy na prowincji, pod okiem warszawskiego reżysera, próbują wystawić "Wyzwolenie” Wyspiańskiego, jest pretekstem do rozmowy o życiu aktora (...) w roku 2018.

▶️▶️ Bilety oraz informacje o spektaklu dostępne są tutaj: https://www.teatrstary.eu/rezerwacja/wydarzenie.html?idwc=3268&idt=6755

23 listopada o godz. 19:00, w miejsce odwołanego spektaklu „Murzyni we Florencji" zapraszamy na sztukę „AKTORZY KOSZALIŃSCY, CZYLI KOMEDIA PROWINCJONALNA” Bałtyckiego Teatru Dramatycznego w Koszalinie.