„Skarb” / Teatr Stary w Lublinie

Każda osoba, która nabyła bilet na wydarzenie podlega obowiązkowi dostosowania się do wymogów i regulacji związanych z epidemią COVID-19, obowiązujących w dniu wydarzenia.

Cena: 30 zł (bilety sprzedawane są dla dzieci – opiekunowie wchodzą bezpłatnie. Uwaga! razem z dzieckiem na scenie, gdzie odbywają się przedstawienia może przebywać tylko jeden opiekun, drugi opiekun chcący uczestniczyć w przedstawieniu zajmuje miejsce na widowni). 


SKARB

СКАРБ

scenariusz i reżyseria: Leszek Mądzik
konsultacja pedagogiczna: Justyna Cholewińska
występują: Konard Biel, Kacper Kubiec
premiera: 20.10.2013

 

Сценарій і режисура: Лешек Монджік

Педагогічне консультування: Юстина Холевінська

Вистуають: Конрад Бєль, Каспер Кубєц

Прем’єра: 20.10.2013

Spektakl adresowany do najmłodszych widzów (od 2,5 do 5 lat)
 
Вистава спрямована на наймолодших глядачів (від 2,5 до 5 років)
 

Spektakl dla dzieci w reżyserii Leszka Mądzika. Bohaterami przedstawienia stają się najmłodsi widzowie. Zakładając wciąż nowe kolorowe maski, spotykają różne przygody, które doprowadzą ich do szczęśliwego końca. Tak o swoich inspiracjach mówi reżyser: „Świat budowany w czasie, w którym dorastamy, jest pełen tajemnic, fantazji i wyobraźni. Właściwie każdy dzień jest ilustrowany obrazami, które czytelne są tylko dla jego twórców. Pozbawione fałszu emocje wzruszają swoją autentycznością i szczerością.”

Вистава для дітейвіком від 2,5 до 5 років, режисер Лешек Мондзік. Головними героями вистави стають наймолодші глядачі. Постійно одягаючи нові барвисті маски, вони зустрічають різні пригоди, які приведуть їх до щасливого фіналу. Ось що каже режисер про те, що його надихало: «Світ, створений часом, у якому ми дорослішаємо, сповнений таємниць, фантазій і уяв. Практично кожен день ілюструють зображення, які зрозумілі лише їхнім творцям. Емоції, позбавлені фальші, зворушують своєю справжністю та щирістю».

[W centrum zdjęcia stoi siwowłosy mężczyzna z wąsami. Ma na sobie ciemne ubranie, a na szyi kraciasty szalik. Po jego obu stronach stoją dwaj mężczyźni w białych garniturach, którzy na głowach mają maski papug - żółtej i czerwonej. W dolnej części zdjęcia stoi siedmioro dzieci, z których dziewczynka stojąca pośrodku, ubrana w fioletową bluzkę, uśmiecha się i wyrzuca z radością ręce w górę. Wszyscy stoją za szybą okienną, na której niebieskim flamastrem narysowane są dziecięce obrazki. W oknie odbija się kamienica.]

Galeria zdjęć

fot. Dorota Awiorko / Teatr Stary w Lublinie

„Skarb” Teatr Stary w Lublinie

  • fot. Dorota Awiorko / Teatr Stary w Lublinie