„Skarb” / Teatr Stary w Lublinie

Cena: 30 zł (bilety sprzedawane są dla dzieci – opiekunowie wchodzą bezpłatnie. Uwaga! razem z dzieckiem na scenie, gdzie odbywają się przedstawienia może przebywać tylko jeden opiekun, drugi opiekun chcący uczestniczyć w przedstawieniu zajmuje miejsce na widowni). Bilety na spektakl można kupić tylko w kasie teatru.

scenariusz i reżyseria: Leszek Mądzik
konsultacja pedagogiczna: Justyna Cholewińska
występują: Konard Biel, Kacper Kubiec
premiera: 20.10.2013

Spektakl dla dzieci w wieku od 2,5 do 5 lat w reżyserii Leszka Mądzika. Bohaterami przedstawienia stają się najmłodsi widzowie. Zakładając wciąż nowe kolorowe maski, spotykają różne przygody, które doprowadzą ich do szczęśliwego końca. Tak o swoich inspiracjach mówi reżyser: „Świat budowany w czasie, w którym dorastamy, jest pełen tajemnic, fantazji i wyobraźni. Właściwie każdy dzień jest ilustrowany obrazami, które czytelne są tylko dla jego twórców. Pozbawione fałszu emocje wzruszają swoją autentycznością i szczerością.”

[W centrum zdjęcia stoi siwowłosy mężczyzna z wąsami. Ma na sobie ciemne ubranie, a na szyi kraciasty szalik. Po jego obu stronach stoją dwaj mężczyźni w białych garniturach, którzy na głowach mają maski papug - żółtej i czerwonej. W dolnej części zdjęcia stoi siedmioro dzieci, z których dziewczynka stojąca pośrodku, ubrana w fioletową bluzkę, uśmiecha się i wyrzuca z radością ręce w górę. Wszyscy stoją za szybą okienną, na której niebieskim flamastrem narysowane są dziecięce obrazki. W oknie odbija się kamienica.]

Galeria zdjęć

„Skarb” Teatr Stary w Lublinie

  • fot. Dorota Awiorko / Teatr Stary w Lublinie