Mała muzyka

Bilety: 25 zł (sprzedawane są dla dzieci – opiekun wchodzi bezpłatnie). Bilety na Małą Muzykę można kupić tylko w kasie teatru. Obowiązuje wcześniejsza rezerwacja.
Uwaga! Razem z dzieckiem na scenie może przebywać tylko jeden opiekun, drugi opiekun chcący uczestniczyć w koncercie zajmuje miejsce na widowni.

Zajęcia dla dzieci w wieku od 0 do 3 lat.

 


Mała muzyka
to cykl spotkań przygotowany specjalnie dla najmłodszej publiczności. Dzieci aktywnie uczestniczą w koncercie, którego podstawą jest muzyczna improwizacja instrumentalna, wokalna i ruchowa. To najmłodsi swoimi reakcjami wyznaczają temat „muzycznej rozmowy”, a muzycy-animatorzy postarają się sprostać dziecięcej wyobraźni muzycznej.

Zajęcia z cyklu Mała muzyka opierają się na wrodzonej muzykalności człowieka: zdolności rejestrowania dźwięków, umiejętności ich rozróżniania, rozpoznawania i zapamiętywania, dostrzegania w nich sensu a także odczuwania emocji muzycznych.

 

[Lewą połowę zdjęcia zajmuje kontrabas, w lewym górnym rogu dłoń grającego na nim muzyka, trzymająca smyczek. Po prawej stronie zdjęcia stoi dziewczynka o jasnobrązowych włosach z grzywką. Ubrana jest w fioletową sukienkę. Patrzy w obiektyw, uśmiecha się trzymając prawą dłonią struny kontrabasu. Tło stanowi czarna kotara.]

fot. Dorota Awiorko / Teatr Stary w Lublinie

Mała muzyka

  • fot. Dorota Awiorko / Teatr Stary w Lublinie