Pokaz filmów świątecznych "Kochajmy się od Święta"

Wstęp na spektakl za okazaniem bezpłatnej wejściówki. Wejściówki wydawane będą w kasie Teatru Starego od dn. 17.12.2018 r.
Na wydarzenie nie prowadzimy rezerwacji miejsc. Jedna osoba może odebrać maksymalnie 4 wejściówki.

Kochajmy się od święta (2015) 

gatunek: Komediodramat
produkcja: USA

Krzepiąca komedia rodzinna z plejadą gwiazd w obsadzie. Wielopokoleniowa familia Cooperów spotyka się przy wspólnym stole, aby świętować Boże Narodzenie. Czy tak wiele różnych osobowości będzie potrafiło się porozumieć? Na ekranie m.in. Diane Keaton ("Lepiej późno niż później", "Młody Papież"), John Goodman ("Roseanne", "Barton Fink"), Marisa Tomei ("Mój kuzyn Vinny", "Zapaśnik"), Amanda Seyfried ("Wciąż ją kocham", "Listy do Julii") i Olivia Wilde ("Dr House").

Charlotte Cooper (Diane Keaton) ma jedno marzenie. Chciałaby spędzić idealne święta. Jej rodzina nie należy jednak do najbardziej statecznych. Senior rodu Bucky (Alan Arkin) postanowił zaprosić na wigilijny wieczór młodziutką kelnerkę z okolicznej knajpy. Syn Charlotte, Hank (Ed Helms) nie może zapanować nad swoją uroczą, acz niesforną, czteroletnią córeczką, która klnie jak szewc i każdą rodzinną uroczystość zamienia w piekło. Siostra Hanka, Eleanor (Olivia Wilde), ma romans z żonatym mężczyzną i aby uniknąć złośliwych komentarzy, zaprasza na kolację nowo poznanego żołnierza i przedstawia go, jako swojego chłopaka. A jest jeszcze czarna owca rodu kleptomanka Emma (Marisa Tomei)... Czy mimo przeciwności rodzinie Cooperów uda się spędzić święta w zgodzie i harmonii?

 

Pokaz filmów świątecznych "Kochajmy się od Święta"