Sounds Like Women & Wysokie Obcasy – Siła Głosu Kobiet!

Wstęp za okazaniem bezpłatnej wejściówki.
Po odbiór wejściówek zapraszamy do kasy Teatru Starego od 12 listopada od godz. 10:00. Jedna osoba może pobrać maksymalnie 4 wejściówki.
Osoby, które dokonały rejestracji na stronie Evenea prosimy o zgłaszanie się do kasy najpóźniej do dn. 24 listopada w celu wymiany rezerwacji na wejściówki.


Usłysz SIŁĘ GŁOSU KOBIET w Polsce! Koncerty organizowane w ramach Sounds Like Women ─ międzynarodowego projektu muzyczno-społecznego kobiet z Wielkiej Brytanii, Francji, Turcji i Polski. Koncerty na przełomie listopada i grudnia w Warszawie, Grodzisku Mazowieckim, Wrocławiu i Lublinie.

Część artystyczna:
Ewelina Flinta
Dorota Stalinska (na ekranie)
Kasia Sienkiewicz z zespołu Kwiat Jabłoni
Emae (UK/Kongo/Zambia)
Hannah Clair (Francja)
Ceyda (Turcja)
Luiza Staniec


Panel dyskusyjny:
Agnieszka Rusinek, psycholog, psychoterapeuta. W zawodzie od 17 lat. Z jej pomocy najczęściej korzystały osoby dorosłe doświadczające przemocy. Pracowała też z młodzieżą doświadczająca przemocy bezpośrednio lub pośredni będąc jej świadkiem oraz z dorosłymi stosującymi przemoc.

Edyta Naja 

Agnieszka Zielińska, pedagog, pracownik socjalny od 25 lat pracuje w pomocy społecznej. Zaczynała od pracy w środowisku udzielając wsparcia potrzebującym, a od 14 lat kieruje Centrum Interwencji Kryzysowej.


Muzyka i teksty piosenek zostały zainspirowane prawdziwymi historiami kobiet, które doświadczyły przemocy domowej, nierównego traktowania i dyskryminacji rasowej. Te problemy nie znają granic, dlatego w projekcie uczestniczą kobiety z różnych krajów. Muzyka daje sile i jednoczy bez względu na różnice kulturowe i językowe, jako platforma porozumienia i komunikacji.

Pomysłodawczynią projektu Sounds Like Women i dyrektorką artystyczną koncertów jest Luiza Staniec-Moir ─ kompozytorka, producentka muzyczna, autorka tekstów i muzykoterapeuta (współpracowała m.in. Eweliną Flintą, Grażyną Łobaszewską i Zdzisławą Sośnicką) mieszkająca od 11 lat w Wielkiej Brytanii.

„To także moja historia – mówi Luiza Staniec-Moir. Dlatego moją misją jest wspierać kobiety w najbliższy dla mnie sposób – poprzez muzykę! W ramach Fundacji Sounds Like Women buduję kontakty z brytyjskimi organizacjami pomagającymi kobietom i ich rodzinom oraz tworzę muzyczno- społeczne projekty wspomagające kobiety na świecie. W marcu 2019 roku nagraliśmy nasz pierwszy mini album Without Violence & of all Colours EP1, który promowała piosenka Tell Me Why zaśpiewana przez Ewelinę Flintę”.


Link do utworu TELL ME WHY Eweliny Flinty promującego mini album Sounds Like Women 'Without Violence & of all Colours' EP1:
https://www.youtube.com/watch?v=Xl7r5cMkobM

Strona projektu i informacje o nim:
www.soundslikewomen.com

Sounds Like Women & Wysokie Obcasy – Siła Głosu Kobiet!