"Las się żyje"

Bilety ulgowe: 20 zł (dla dzieci i opiekunów)
Każda osoba, która nabyła bilet na wydarzenie podlega obowiązkowi dostosowania się do wymogów i regulacji związanych z epidemią COVID-19, obowiązujących w dniu wydarzenia.

Uwaga! Ze względu na nowy reżim sanitarny, dotychczasowa formuła spektakli dla najmłodszych uległa zmianie – aktorzy występują na scenie, natomiast publiczność zajmuje miejsca wyłącznie na widowni przy zachowaniu obowiązkowego dystansu.

reżyseria: zespół aktorski
występują: Konrad Biel, Kinga Matusiak-Lasecka, Daniel Lasecki
premiera: 15 grudnia 2019
czas trwania: ok 45 min

Spektakl adresowany do najmłodszych widzów (od 1 do 5 lat)

Spektakl inspirowany jest lasem, jego mieszkańcami, rytmem, kolorami. Znajdziemy w nim również elementy edukacji najmłodszych: zasady segregacji śmieci, naukę liczenia, poznawanie kolorów, wątki ekologiczne.

Spektakl łączy w sobie teatr aktorski, teatr cieni, teatr lalkowy, teatr formy i improwizacji. Zrealizowany został w formie kilku prostych etiud z muzyką na żywo. Mnogość dostosowanych do percepcji dzieci bodźców obecnych w spektaklu wszechstronnie stymuluje ich rozwój.

"Las się żyje" ma uwrażliwiać na sprawy związane z poszanowaniem środowiska naturalnego a jednocześnie pokazać jego niezwykłe piękno. Jest także zachętą do częstszych rodzinnych wycieczek do lasów i parków.

 

[Kobieta i dwóch mężczyzn w wielokolorowych strojach i czapkach. Stoją w rzędzie trzymając w dłoniach kolorowe rurki. Pomiędzy nimi znajdują się konstrukcje owinięte grubym sznurkiem. Każda z tych konstrukcji składa się z obręczy ustawionej na podłużnym elemencie, w kształcie przypominają lizaki lub schematyczny zarys drzew z okrągłą koroną. Tło jest ciemne.]

 

fot. Dorota Awiorko

"Las się żyje"

  • fot. Dorota Awiorko