Wydarzenia odwołane w dniach 20.03-9.04.2021

Szanowni Państwo, Drodzy Widzowie,
uprzejmie informujemy, że zgodnie z decyzją rządu o czasowym zawieszeniu działalności instytucji kultury, zmuszeni jesteśmy odwołać wszystkie wydarzenia w dniach 20 marca – 10 kwietnia 2021r.

 

Teatr Stary zwraca pieniądze za bilety na następujących zasadach:

- Środki za bilety zakupione w systemie on-line zostaną Państwu automatycznie zwrócone na konto, z którego została pobrana należność, bez konieczności wysłania maila do Teatru.

- Zwrot należności za bilety zakupione w kasie Teatru odbędzie się za okazaniem biletu z dołączonym do niego numerem konta, na które ma być zwrócona należność.

Bilety mogą zostać okazane:
- mailem na adres info@teatrstary.eu – do informacji o numerze konta należy załączyć skan lub zdjęcie biletu z widocznym numerem bocznym znajdującym się przy kodzie kreskowym
- osobiście w kasie Teatru Starego w godzinach otwarcia kasy, gdzie dostępne są wnioski o zwrot, w których należy podać dane do przelewu.

Zwroty przyjmujemy do końca czerwca 2021 r.

 

Na wszelkie pytania Widzów odpowiemy pod numerami telefonów:

81 466 59 25 lub 663 111 243

oraz pod adresem:

info@teatrstary.eu

Uprzejmie informujemy, że zgodnie z decyzją rządu o czasowym zawieszeniu działalności instytucji kultury, zmuszeni jesteśmy odwołać wszystkie wydarzenia w dniach 20 marca – 10 kwietnia 2021r.