"Las się żyje"

Bilety ulgowe: 20 zł (dla dzieci i opiekunów)

Uwaga! Ze względu na nowy reżim sanitarny, dotychczasowa formuła spektakli dla najmłodszych uległa zmianie – aktorzy występują na scenie, natomiast publiczność zajmuje miejsca wyłącznie na widowni przy zachowaniu obowiązkowego dystansu.

reżyseria: zespół aktorski
występują: Konrad Biel, Kinga Matusiak-Lasecka, Daniel Lasecki
premiera: 15 grudnia 2019
czas trwania: ok 45 min

Spektakl adresowany do najmłodszych widzów (od 1 do 5 lat)

Spektakl inspirowany jest lasem, jego mieszkańcami, rytmem, kolorami. Znajdziemy w nim również elementy związane z edukacją najmłodszych, dotyczącą segregacji śmieci, nauki liczenia, poznawania kolorów czy też ekologii.

Spektakl łączący w sobie teatr aktorski, teatr cieni, teatr lalkowy, teatr formy i improwizacji,  zrealizowany jest w kilku prostych etiudach z muzyką na żywo. Mnogość bodźców obecnych w spektaklu stymuluje rozwój dziecka.

"Las się żyje" w założeniach twórców ma uwrażliwiać na sprawy związane z poszanowaniem środowiska naturalnego a jednocześnie pokazać jego niezwykłe piękno. Spektakl jest jednocześnie zachętą do częstszych wycieczek do lasów i parków.

 

[Kobieta i dwóch mężczyzn w wielokolorowych strojach i czapkach. Stoją w rzędzie trzymając w dłoniach kolorowe rurki. Pomiędzy nimi znajdują się konstrukcje owinięte grubym sznurkiem. Każda z tych konstrukcji składa się z obręczy ustawionej na podłużnym elemencie, w kształcie przypominają lizaki lub schematyczny zarys drzew z okrągłą koroną. Tło jest ciemne.]

 

"Las się żyje"