Iza Połońska z udziałem Wojciecha Myrczka „Nie jesteś sama”. Piosenki Seweryna Krajewskiego

Bilety: I - 80 zł, II - 60 zł, III – 40 zł, stojące - 20 zł

 

Szanowni Państwo,
w związku z zagrożeniem epidemiologicznym, z przyczyn niezależnych od organizatora koncert Izy Połońskiej został przełożony z 12 maja na 24 czerwca 2021 r.
Zakupione bilety zachowują ważność. Osoby, które chcą dokonać zwrotu, uprzejmie prosimy o kontakt z kasą i dokonanie zwrotu do 15.05.2021r.

 

Iza Połońska - wokal
Wojciech Myrczek - wokal

zespół:
Leszek Kołodziejski - akordeon, instrumenty klawiszowe
Michał Kobojek - saksofon
Michał Grott - gitara basowa
Radek Bolewski - instrumenty perkusyjne

Piosenkarka wysublimowana, artystka celebrująca każdy dźwięk i każde słowo. Porusza się z gracją w tej ulotnej przestrzeni, w której muzyka i tekst nie tylko się łączą, ale uskrzydlają się nawzajem. Tak było w projektach z utworami Agnieszki Osieckiej i Wojciecha Młynarskiego. Obecnie artystka sięga po piosenki jednego z naszych najbardziej lirycznych kompozytorów i najbardziej lubianych wykonawców, Seweryna Krajewskiego. Usłyszymy takie standardy polskiej muzyki popularnej, jak „Uciekaj moje serce”, „Kiedy mnie już nie będzie” czy „Nie jesteś sama”, jak również przeboje z repertuaru Czerwonych Gitar, m.in. „Anna Maria” i „Nie spoczniemy”. Nowe aranżacje przygotował towarzyszący wokalistce pianista Leszek Kołodziejski, a jako gość specjalny wystąpi znakomity wokalista jazzowy, Wojciech Myrczek.
Daniel Wyszogrodzki, kurator programu muzycznego w Teatrze Starym

Koncertem pragniemy przypomnieć piękne i wzruszające piosenki Seweryna Krajewskiego, którego wyjątkowa wrażliwość zapada w sercu na długo i karmi kolejne pokolenia. Wszystko w wysublimowanych, szanujących oryginalne piosenki aranżacjach Leszka Kołodziejskiego. Do udziału w tym projekcie Iza Połońska zaprosiła wyjątkowego jazzowego wokalistę Wojciecha Myrczka.

W programie znajdą się m.in takie piosenki jak: tytułowa „Nie jesteś sama”, „Anna Maria”, ”Nie spoczniemy”, „Uciekaj moje serce”, „Kiedy mnie już nie będzie”, „Wielka miłość” i wiele innych.

[Zdjęcie uśmiechniętej jasnowłosej kobiety, która trzyma dłonie na karku wysuwając złączone łokcie do przodu. Ujęcie nieco z góry. W rozmytym tle szara podłoga, na której leży kapelusz.]

fot. Marzena Hans

Iza Połońska z udziałem Wojciecha Myrczka „Nie jesteś sama”. Piosenki Seweryna Krajewskiego