Waglewski / Fisz / Emade „Duchy ludzi i zwierząt”

Bilety: I - 100 zł, II - 85 zł, III – 50 zł, stojące - 20 zł

Szanowni Państwo,
w związku z zagrożeniem epidemiologicznym, z przyczyn niezależnych od organizatora koncert Waglewski / Fisz / Emade "Duchy ludzi i zwierząt" został przełożony z 21 kwietnia na 17 czerwca 2021 r.
Zakupione bilety zachowują ważność. Osoby, które chcą dokonać zwrotu, uprzejmie prosimy o kontakt z kasą i dokonanie zwrotu do 15.05.2021r.Zespół słynnego ojca i jego dwóch słynnych synów to osobne zjawisko polskiej sceny muzycznej. Artystyczne drogi przedstawicieli dwóch pokoleń Waglewskich splatają się po raz trzeci, a od nagrania ich poprzedniego albumu upłynęło już siedem lat. Senior Waglewski mówi przekornie, że „nowe piosenki są ładniejsze od starych”, ale fani tej formacji w jej muzyce cenią przede wszystkim to, że wymyka się kategoryzacji. Jest oczywiście mistrzowska gitara ojca, są elementy hip-hopu i bardzo męskie teksty.
Daniel Wyszogrodzki, kurator programu muzycznego w Teatrze Starym


Na swojej trzeciej płycie, muzycy poruszają się pomiędzy utworami spokojnymi i refleksyjnymi, aż do dynamicznych, wręcz radosnych brzmień, i jak na Waglewskich przystało - zręcznie przy tym wymykając się gatunkom muzycznym.
Szerokie spojrzenie na muzykę, jakie prezentują Wojciech, Bartosz Fisz i Piotr Emade Waglewscy, po raz kolejny zaowocowało mocnym albumem, o silnym artystycznym wyrazie.

Utwór w serwisach cyfrowych
Teledysk

[Zacienione sylwetki ubranych na czarno mężczyzn. Mężczyzna po środku ma na głowie kaszkiet, pozostali dwaj mają czapki z daszkiem. W tle jasna ściana z niebieskawo-szarymi cieniami.]

fot. materiały promocyjne

Waglewski / Fisz / Emade „Duchy ludzi i zwierząt”

  • fot. materiały promocyjne