KONCERT PRZEŁOŻONY / Kaśka Sochacka „Ciche dni” / nowa płyta

Z przykrością informujemy, że z przyczyn niezależnych od teatru koncerty Kaśki Sochackiej zostały przełożone z dnia 27 października na 1 grudnia 2021r. 
Zakupione bilety zachowują ważność. Osoby, które chcą dokonać zwrotu, uprzejmie prosimy o kontakt z kasą.
Przepraszamy za niedogodności.


SPEKTAKL MUZYCZNY
Bilety: I - 60 zł, II - 50 zł, III – 30 zł, stojące - 20 zł

Utalentowana wokalistka, autorka tekstów (świetnych) i kompozytorka jest finalistką kilku programów telewizyjnych (m.in. Mam talent!), a jej piosenka „Trochę tu pusto” towarzyszyła nagradzanemu serialowi „Zawsze warto”. Prawdziwy przełom w karierze artystki nastąpił w styczniu 2020 roku, kiedy utwór „Wiśnia” z jej debiutanckiego EP uplasował się na pierwszym miejscu (byłej już) Listy przebojów Programu Trzeciego. Wokalistka zaprezentuje piosenki z gorącej jeszcze nowej płyty „Ciche dni” (2021).
Daniel Wyszogrodzki

Kaśka Sochacka to drobna blondynka z twardym kręgosłupem i niskim zachrypniętym głosem. Pochodzi z Pradeł. Jak większość dziewcząt urodzonych w latach 90-tych śpiewa od dziecka.
W 2019 roku ukazała się debiutancka EPka Kaśki - „Wiśnia”. Pierwszym singlem była piosenka o tym samym tytule, która swoją premierę miała w audycji Piotra Stelmacha w radiowej Trójce. W styczniu 2020 roku na zaproszenie Piotra Stelmacha wystąpiła również podczas Offensywy De Luxe w Studiu im. Agnieszki Osieckiej w Polskim Radiu Trójka.
26 marca 2021 roku nakładem Jazzboy Records ukazał się debiutancki album Kaśki „Ciche dni”. Za finalny kształt piosenek razem z Kaśką odpowiadają: Agata Trafalska (pomoc przy tekstach) i Olek Świerkot (produkcja) – tandem, który dał się poznać przy debiucie Korteza („Bumerang”) i jego drugiej płycie („Mój dom”).
W 2021 roku Kaśka wygrała organizowany przez Gazetę Wyborczą plebiscyt Sanki dla najciekawszych nowych twarzy w polskiej muzyce.


[Czarno-białe, artystyczne zdjęcie kobiety ubranej w czarny sweter, w ujęciu popiersiowym. Kobieta trzyma dłonie przy twarzy w ten sposób, że krawędź długich rękawów tworzy niemal prostą linię, ponad którą znajduje się górna połowa twarzy. Czarna plama utworzona przez dopasowany sweter z golfem przypomina kształtem wazon na kwiaty. Kolorystycznie wyróżnia się również ciemna oprawa oczu kobiety. Włosy są jasne, upięte na czubku głowy w nieładzie. Tło jest białe.]

fot. Kamil Szkopik

Kaśka Sochacka „Ciche dni” / nowa płyta

  • fot. Kamil Szkopik