Filmowa niedziela "Ella Bella Bingo"

Bilety: normalne 10 zł, ulgowe 8 zł

"Ella Bella Bingo"
A. Solberg Blakseth, F. Mosvold, J. Thomason
Norwegia 2020
animowany
dla dzieci od lat 4
czas trwania: 75'

Norweska animacja o przygodach małej, wyjątkowo optymistycznej dziewczynki. Humorystyczna mieszanka zabawy i śmiechu skierowana do dzieci w wieku przedszkolnym.

Pięcioletnia Ella Bella i Henry są najlepszymi przyjaciółmi, razem spędzają czas, dzielą się swoimi radościami i smutkami. Pewnego dnia wszystko się zmienia. Dzieje się tak za sprawą chłopca, który zamieszkał w sąsiedztwie. Jak odnajdą się przyjaciele w nowej sytuacji? W jaki sposób Ella Bella wykorzysta swoją kreatywność i zdolność do rozwiązywania codziennych problemów?

 

[Kadr z filmu animowanego przedstawiający dwie postacie dziecięce z nienaturalnie dużymi głowami. Chłopiec w okularach i niebieskim stroju trzyma przed sobą duży cylinder ułożony rondem do góry i przykryty kwadratową chusteczką. Stojąca obok dziewczynka w niebieskich spodniach i różowej tunice jedną ręką dotyka dotyka ronda, a w drugiej trzyma różdżkę magika, którą unosi nad kapeluszem. Dzieci znajdują się na dworze. W oddali widać zabudowania. Nad horyzontem błękitne niebo z małymi białymi chmurkami.]

 

fot. materiały promocyjne dystrybutora

Filmowa niedziela "Ella Bella Bingo"

  • fot. materiały promocyjne dystrybutora