Księżniczka Muzalinda "Szalony Paryż"

Bilety: 30 zł
Istnieje możliwość kupienia biletów w karnecie na 5 spektakli z cyklu "Księżniczka Muzalinda".
Cena karnetu wynosi 100 zł (5 x 20 zł). Karnety można wykupić tylko w kasie teatru do 23.01.2022r.
Każda osoba, która nabyła bilet na wydarzenie podlega obowiązkowi dostosowania się do wymogów i regulacji związanych z epidemią COVID-19, obowiązujących w dniu wydarzenia.

Księżniczka Muzalinda "Szalony Paryż"
scenariusz i reżyseria: Ewa Szawłowska
opracowanie muzyczne: Monika Polaczek-Przestrzelska
występują:
Księżniczka Muzalinda i inne postacie: Ewa Szawłowska
fortepian: Monika Polaczek-Przestrzelska
akordeon: Weronika Sura
kategoria wiekowa: 3-8 lat

Interaktywna baśń muzyczna z cyklu "Księżniczka Muzalinda" o podróży do Francji.

Księżniczka Muzalinda znajduje w swoim królestwie tajemniczą złotą wizytówkę. Wraz z dziećmi wyrusza pod wskazany adres i dociera do zapierającego dech w piersiach Paryża. Ileż tam będzie się działo fascynujących rzeczy! Spotka ekscentryczną kreatorkę mody Lolo Mode, romantyczną Amelię, pozna sekrety francuskiej kuchni i dowie się, co to jest szczęście. Całej wyprawie będzie towarzyszyć wspaniała muzyka francuska, która z pewnością zapadnie głęboko w duszy każdego słuchacza, a niezwykłe brzmienia fortepianu i akordeonu rozpalą niejedno serce.

[Na ciemnej, drewnianej scenie bliżej lewej strony stoi kobieta. W głębi sceny perkusista i różne instrumenty perkusyjne, również egzotyczne. Kobieta ma długie, ciemne włosy związane wysoko w kucyk. Jest ubrana w granatową dopasowaną bluzkę bez rękawów, białą, falbaniastą, tiulową spódnicę, białe rajstopy i białe buty bez obcasów. Kobieta stojąc stopy kieruje w stronę perkusisty znajdującego się za nią, natomiast tułów odwraca w przeciwną stronę i wyciąga przed siebie rękę z rozłożonymi palcami. Tło czarne.]

Księżniczka Muzalinda "Szalony Paryż"