Księżniczka Muzalinda "Ślubny Baldachim"

Bilety: 30 zł
Istnieje możliwość kupienia biletów w karnecie na 5 spektakli z cyklu "Księżniczka Muzalinda".
Cena karnetu wynosi 100 zł (5 x 20 zł). Karnety można wykupić tylko w kasie teatru do 23.01.2022r.
Każda osoba, która nabyła bilet na wydarzenie podlega obowiązkowi dostosowania się do wymogów i regulacji związanych z epidemią COVID-19, obowiązujących w dniu wydarzenia.

Księżniczka Muzalinda "Ślubny Baldachim"
scenariusz i reżyseria: Ewa Szawłowska
opracowanie muzyczne: Monika Polaczek-Przestrzelska
występują:
Księżniczka Muzalinda i inne postacie: Ewa Szawłowska
fortepian: Monika Polaczek-Przestrzelska
klarnet: Katarzyna Langer
kategoria wiekowa: 3-8 lat

Interaktywna baśń muzyczna z cyklu KSIĘŻNICZKA MUZALINDA o podróży do Izraela.

Muzalinda to wesoła, pogodna, szalona księżniczka, kochająca śpiew, taniec i muzykę. Pewnego dnia znajduje w swoim królestwie ślubny welon. Razem z dziećmi wyrusza na poszukiwania właścicielki owego welonu, a droga zawiedzie ją do Jerozolimy, stolicy Izraela. Na targu pozna zrozpaczonego Żyda, który opowie jej o tajemniczym zniknięciu huppy - baldachimu, pod którym jego ukochana córka Sara ma wziąć ślub. Czy Księżniczce Muzalindzie i widzom uda się znaleźć sposób, aby odzyskać ślubny baldachim? O tym przekonają się widzowie, uczestnicząc w interaktywnej, muzycznej baśni o podróży do Izraela, wypełnionej dźwiękami fortepianu i kojarzonego z muzyką żydowską klarnetu.

[Na ciemnej, drewnianej scenie bliżej lewej strony stoi kobieta. W głębi sceny perkusista i różne instrumenty perkusyjne, również egzotyczne. Kobieta ma długie, ciemne włosy związane wysoko w kucyk. Jest ubrana w granatową dopasowaną bluzkę bez rękawów, białą, falbaniastą, tiulową spódnicę, białe rajstopy i białe buty bez obcasów. Kobieta stojąc stopy kieruje w stronę perkusisty znajdującego się za nią, natomiast tułów odwraca w przeciwną stronę i wyciąga przed siebie rękę z rozłożonymi palcami. Tło czarne.]

Księżniczka Muzalinda "Ślubny Baldachim"