Filmowa niedziela / Mama Mu wraca do domu

Bilety: normalny 10 zł, ulgowy 8 zł

Każda osoba, która nabyła bilet na wydarzenie podlega obowiązkowi dostosowania się do wymogów i regulacji związanych z epidemią COVID-19, obowiązujących w dniu wydarzenia.

 

Mama Mu wraca do domu / Mamma Mu hittar hem

Reżyseria: Christian Ryltenius

Kraj i rok produkcji: Szwecja 2021

Czas trwania: 63 min

Wersja językowa: Dubbing

Ile przygód może pomieścić cały świat? A jedna farma? „Mama Mu wraca do domu” to pełna optymizmu i uroku historia o przyjaźni i odnajdywaniu swojego miejsca na ziemi.

Mama Mu to odlotowa krowa, która nigdy się nie nudzi. Zamiast siedzieć na łące, woli próbować nowych rzeczy – stania na głowie, jazdy na deskorolce, a nawet nurkowania! W codziennych wybrykach towarzyszy jej oddany przyjaciel, Pan Wrona. Kiedy pewnego dnia na farmę przybywa bocian-obieżyświat, uporządkowane życie na farmie wywraca się do góry nogami. Mama Mu zainspirowana historiami o odległych zakątkach świata, postanawia opuścić zagrodę i wyruszyć w daleką podróż. Wokół jest przecież tyle do zobaczenia! Jej optymizmu nie podziela jednak Pan Wrona, który najchętniej nigdzie by się nie ruszał. Przyjaźń bohaterów zostaje wystawiona na próbę, a Mamę Mu czeka odpowiedź na ważne pytanie. Czym tak naprawdę jest dom i skąd mamy wiedzieć gdzie jest? Odpowiedź, zupełnie jak przygoda i dobra zabawa, czai się tuż za rogiem.

 

#opisujemy

Kadr z filmu animowanego. Kruk, bocian i krówka. Bocian znajdujący się w środku obejmuje skrzydłami pozostałe zwierzątka. W tle las na wzgórzach i błękitne niebo.

 

Мама Му повертається додому

Режисер: Крістіан Рильтенюс

Країна і рік випуску: Швеція 2021

Тривалість: 63 хв.

Мовна версія: дубляж

Скільки пригод може вмістити цілий світ? А одна ферма? «Мама Му повертається додому» - це сповнена оптимізму і чарівності історія про дружбу та ідентифікацію свого місця на землі.

Мама Му – це приголомшлива корова, яка ніколи не скучає. Замість того, щоб сидіти на лузі, прагне пробувати щось нове – стояти на голові, їздити на скейті і навіть пірнати. Для щоденних вибриків має приятеля - пана Ворона.

Коли одного разу на ферму прибув лелека-мандрівник, розмірене життя там перевернулося догори дригом. Мама Му, натхненна історіями про далекі куточки світу, вирішує покинути ферму і вирушити в далеку подорож. Навколо ж є стільки всього, що можна побачити! Однак, її оптимізму не розділяє пан Ворон, який краще нікуди не зрушив би з місця. Дружба героїв піддається випробуванню, Маму Му чекає відповідь на важливе питання: що ж таке справжній дім і як нам знати де саме він є? Відповідь, вцілому як пригода і добра забава, причаїлася вже близько. 

fot. materiały prasowe

Filmowa niedziela / Mama Mu wraca do domu

  • fot. materiały prasowe