Mała muzyka. Warsztaty dla dzieci 0-3 lat.

 

Cena: 40 zł 

Bilety sprzedawane są dla dzieci – opiekunowie wchodzą bezpłatnie. Uwaga! razem z dzieckiem na scenie, gdzie odbywają się przedstawienia może przebywać tylko jeden opiekun, drugi opiekun chcący uczestniczyć w przedstawieniu zajmuje miejsce na widowni. 

Parter i loże sali widowiskowej wyposażone są w pętlę indukcyjną     petla-1

Warsztaty dla dzieci w wieku od 0 do 3 lat.

Prowadzenie: Ewa Kuszewska

 

Spotkania z cyklu „Mała muzyka” przygotowane są z myślą o najmłodszej publiczności. Opierają się na wrodzonej muzykalności człowieka, zdolności do rozróżniania, rozpoznawania i zapamiętywania dźwięków oraz dostrzegania w nich sensu, a także odczuwania muzycznych emocji. Podstawą tych interaktywnych, muzycznych spotkań jest improwizacja instrumentalna, wokalna i ruchowa, dzięki której kształtowana jest u dzieci wrażliwość na elementy muzyczne takie jak rytm, melodia, dynamika, tempo czy pauza.  Poprzez aktywny udział  w warsztatach, dzieci poznają również brzmienie instrumentów, którym mogą przyjrzeć się z bliska, dotknąć, a nawet zagrać, na co pozwala specjalnie zaaranżowana teatralna przestrzeń. Muzyczne spotkania przygotowuje i prowadzi Ewa Kuszewska. Aby sprostać dziecięcej wyobraźni i wrażliwości na każde spotkanie zaprasza artystów muzyków i wraz z nimi wprowadza dzieci i ich rodziców/opiekunów w świat szeroko pojętej muzyki.

Maksymilian Wosk – Skrzypek i gitarzysta. Uczęszczał do Szkoły Muzycznej I i II stopnia w Lublinie. Absolwent wydziału artystycznego UMCS. Od ponad 10 lat współpracuje ze Studiem Tonika ucząc gry na skrzypcach i gitarze. Jego uczniami są zarówno dzieci jak i dorośli. Bierze również udział w wielu projektach muzycznych organizowanych w Lublinie i okolicach.

#opisujemy

Mały chłopiec w dżinsach na szelkach i koszuli w kratkę unosi pałeczki nad wielkim bębnem oplecionym po bokach grubym sznurkiem. W rozmytym tle inne dzieci oraz dorośli.

 

fot. Dorota Awiorko

Mała muzyka. Warsztaty dla dzieci 0-3 lat.

  • fot. Dorota Awiorko