"Las się żyje"

Cena: 50 zł (bilety sprzedawane są dla dzieci – opiekunowie wchodzą bezpłatnie. Uwaga! razem z dzieckiem na scenie, gdzie odbywają się przedstawienia może przebywać tylko jeden opiekun, drugi opiekun chcący uczestniczyć w przedstawieniu zajmuje miejsce na widowni).

Parter i loże sali widowiskowej wyposażone są w pętlę indukcyjną     petla-1

Reżyseria: zespół aktorski

Występują: Konrad Biel, Kinga Matusiak-Lasecka, Daniel Lasecki
Premiera: 15 grudnia 2019
Czas trwania: ok 45 min

Spektakl adresowany do najmłodszych widzów (od 1 do 5 lat)

Spektakl inspirowany jest lasem, jego mieszkańcami, rytmem, kolorami. Znajdziemy w nim również elementy edukacji najmłodszych: zasady segregacji śmieci, naukę liczenia, poznawanie kolorów, wątki ekologiczne.

Spektakl łączy w sobie teatr aktorski, teatr cieni, teatr lalkowy, teatr formy i improwizacji. Zrealizowany został w formie kilku prostych etiud z muzyką na żywo. Mnogość dostosowanych do percepcji dzieci bodźców obecnych w spektaklu wszechstronnie stymuluje ich rozwój.

"Las się żyje" ma uwrażliwiać na sprawy związane z poszanowaniem środowiska naturalnego a jednocześnie pokazać jego niezwykłe piękno. Jest także zachętą do częstszych rodzinnych wycieczek do lasów i parków.

 

#opisujemy

Kobieta i dwóch mężczyzn w wielokolorowych strojach i czapkach. Stoją w rzędzie trzymając w dłoniach kolorowe rurki. Pomiędzy nimi znajdują się konstrukcje owinięte grubym sznurkiem. Każda z tych konstrukcji składa się z obręczy ustawionej na podłużnym elemencie, w kształcie przypominają lizaki lub schematyczny zarys drzew z okrągłą koroną. Tło jest ciemne.

Fot. Dorota Awiorko

Las się żyje.

  • Fot. Dorota Awiorko