Fleabag - retransmisja spektaklu

Bilety: normalny 30 zł, ulgowy 20 zł

Parter i loże sali widowiskowej wyposażone są w pętlę indukcyjną     petla-1

 

 

Autor: Phoebe Waller-Bridge

Obsada: Phoebe Waller-Bridge (Fleabag)

Twórcy: Vicky Jones (reżyseria), Phoebe Waller-Bridge (scenariusz)

 

Czas trwania: 80 minut

 

Monodram Fleabag to nie tylko obsypany nagrodami spektakl, który stał się inspiracją dla kultowego serialu BBC, ale też prawdziwa, sceniczna jazda bez trzymanki!

Waller-Bridge z uwagą przygląda się głównej bohaterce i jej z pozoru zwykłemu życiu, bezlitośnie, celnie i przezabawnie puentując absurdy życia współczesnej młodej kobiety.

Fleabag ma obsesję na punkcie seksu, jest emocjonalnie niestabilna i skupiona na sobie, ale to dopiero wierzchołek góry lodowej. Gdy jej rodzina i przyjaciele zaczynają się od niej odwracać, a prowadzona przez nią (z niezastąpionym wsparciem świnki morskiej) kawiarnia ledwo utrzymuje się na powierzchni, Fleabag odkrywa, że nie ma już nic do stracenia...

Po rekordowym sukcesie frekwencyjnym w 2019 roku, ten uwielbiany przez widzów i krytyków spektakl, wraca na kinowe ekrany. 

Monodram zarejestrowano na żywo na londyńskim West Endzie.

 

#opisujemy
Zdjęcie uśmiechniętej kobiety siedzącej na krześle, w ujęciu z półprofilu. Kobieta jest ubrana w czarne spodnie i bordowy sweter. Dłonie z rozłożonymi palcami trzyma blisko siebie na wysokości klatki piersiowej, wnętrzem dłoni zwrócone przed siebie. Krzesło ma czarny stelaż i bordowe obicia na siedzisku i oparciu. Po lewej stoi reflektor skierowany na kobietę. Tło jest ciemne. 
fot. Matt Humphrey

Fleabag - retransmisja spektaklu